Ölümcül Deney 6 izle | Resident Evil 6
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 20 Yorum 1,922 Görüntülenme

Ölümcül Deney 6 izle | Resident Evil 6

Zombi filmi olan Resident Evil serisinin son filmi sizlerle.6 filmden oluşan bu seri 14 yıl sonra bitiyor. Malesef Alice'i bir daha göremeyeceğiz.Şunu da belirtmeden geçmek istemiyorum; kuşkusuz bize zombileri tanıtan ilk yapıtlardan birisi bu seridir.
Filme değinecek olursak ; Bildiğiniz üzere Alice ve insan ırkına ihanet etmiş bir şirket var.O lanet şirket "Umbrella" şirketi. Bu bölümde ise çok az sayıda sağ kalan insanları temizlemek için son kozlarını oynamaktadırlar.Fakat unuttukları bir şey var en iyi ajanları Alice:
Alice her filmde durmadan koşmuş , öldürmüş ve kaçmıştır.Ama artık sıkıldığını anlar. Koşmaktan ve kaçmaktan yorulmuştur. Alice bu son filmde bir şekilde yapay zeka ile görüşür. Yapay zekadan nefret eder fakat yapay zeka Alice intikam alması için imkan tanır.Bunu öğrenen Alice artık kaçmayı bırakıp intikam için Umbrella'nın peşinden gidecek.Resident Evil 6 izle Alice tüm arkadaşlarını yanına alıp bu oyunu durdurup , intikam almak için harekete geçerler.Serinin en aksiyonlu ve en bol gerilimi bu bölümde hissedeceğiniz gayet açık.Umbrella'nın son kozu , Alice'nin ise son kaçışı hangisi gerçek olacak göreceğiz.
Ölümcül Deney 6 izle ile seriye veda edeceğimiz film hakkında birkaç şey çok net ortada.Alice karakteriyle gönlümüzü kazanan Milla Jovovich çok iyi olduğu kesinlikle filmde ki her sahneden belli ve kendini izlettiren , özlettiren bir karakter.Bizlere bu zombi filmini aktaran ve tanıtan şirkete teşekkür ederiz.
Ölümcül Deney 2017 türkçe dublaj izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Ölümcül Deney 6 izle | Resident Evil 6" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (20)